in ,

Veilings -Junie 2018

sheep

This post is also available in: English

VEILING NAAMDATUMPLEKKONTAKPERSOONKONTAKBESONDERHEDE
SERNICK BONSMARA – Produksie1Liebenbergstroom, EdenvilleNick Serfonteinnick@sernick.co.za,         

056-631-1020

Fonteine veiling (Boran)2DerbyFrancois Smitfrancois@fonteineboran.co.za,    

083-273-8332

Molopo Veiling2VryburgGerrit Erasmusgerritera@vodamail.co.za,   

 082-553-9881

ELITE Brahman SALE2Afri Dome parysWerner van der Merwewvandermerwe@gmail.com,    

082-337-4213

EHLERSKROON BONSMARAS – Produksie5DelmasOckie Ehlersehlerskroon@absamail.co.za,   

082-892-2921

LIMPOPO BONSMARA KLUB – Produksie5PolokwanePieter Mockfordpeter@mockfordfarms.co.za;evs@lantic.net
PP Mong Trust Produksie (Hereford)5ElginBertus Mongbertus@ppmong.co.za,   

082-947-0701

LE Thom Jersey Produksieveiling5   
Langlyf & Nonnie Stud (Tuli)5ReitzAlbie & Corneliusnonstoet@gmail.com;raueasy@gmail.com,   

082-550-6883/082-371-4390

Mphumalanga Klub Veiling – Bullring (Brangus)6Ermelo bullringRiaan van Wykwitkop@megaweb.co.za,    

083-645-4434

Rowlen von Gericke  (SAVM)6MarquardRowlen von Gerickerrvongericke@gmail.com,    

073-168-0535

Wes en Suid Kaap Klubveiling (Angus)7MorreesburgBasie Bezuidenhoutbasie@vredenheim.co.za,   

082-333-8903

Francois Wessels (SAVM)7StandertonFrancois Wesselsfwessels@ananzi.co.za,   

082-813-2545

SENTRAAL BONSMARA GROEP – Produksie8DewetsdorpGawie van Zylgawie@goudland.co.za,   

082-800-9447

Oos-VS veldramklub (SAVM)8Frankfort  
Medallion en Paardekraal Meatmasters – gesamentlike Produksieveiling8WillistonAndre vd Merwearvdm@sun.ac.za,   

083-556-2828

SALE OF THE ROSES (Brahman)9Afri Dome parysWessel Hattinghklipkraal@heilbron.c.za,   

082-856-2607

BOSVELD BONSMARA KLUBVEILING12VaalwaterLukas Eksteenlukas@bufland.co.za,  

073-177-9669

PROVELD BONSMARA GROEP – Produksie13VryburgWessel van Wyk082-948-2461
HOTVOOR & STEILRANT BONSMARAS – Produksie13VryheidDanie&SP Olivier en Danie Oppermanhotvoorbonsmara@bundunet.co.za;danop@lantic.net, 083-229-9195
G J STRYDOM – MAZEL BONSMARAS – Produksie13Derby/RustenburgGert Strydommazel1@telkomsa.net;gipzee@law.co.za,   

083-266-8597

Caledon Ramveiling  (Dormer)13Caledon  
Hugo  & seuns – Caledon (SAVM)13CaledonJohan Hugotussenbeide@telkomsa.net, 

 083-456-4582

Bosch Valley Farms (SAVM)13MemelFlip Bothatonia@axxess.co.za,   

082-944-9130

Vera, Wilsunel & Galin Simmentaler Veiling13LichtenburgDanie Erasmusdaniee@lantic.net,roodekop@truenw.co.za
Rheeboksplaat Veiling (Angus)14CeresGielie Geldenhuysgtgeldenhuys@mweb.co.za,   

082-460-6327

RIEMLAND BONSMARA GROEP – Produksie14HeilbronHennie Naudehennien@heilbron.co.za,   

083-269-9223

MC Produksie veiling (Boran)14BosoffMC v Straatenmcvanstraten@mailbox.co.za,   

083-407-1485

Gouwberg Tuli’s15BronkhorstspruitWerner Gouwswerner@gouwsbergtulis.co.za,  

082-853-4483

Jan van Biljon (SAVM)20ViljoenskroonJan van Biljonjanvanbiljon@telkomsa.net,  

082-357-5994

Angus Pioniers Veiling21MelkbosstrandSeymour Curriejdfarms@mweb.co.za,  

083-327-9186

BRISTOW BONSMARAS – Production21BandelierkopGavin Bristowgbristow@mweb.co.za,  

083-264-3890

Drakensberger Nasionale Veiling21Afri Dome parys drakensberger@studbook.co.za,  

051-410-0974

Johnny Hipkin SAVM26StandertonJohnny Hipkinjohnny@robvaal.co.za,  

082-829-7766

MEYERSVLEI BONSMARAS – Produksie27SecundaHennie van dykhennievd@ffs.co.za,  

082-808-2602

Coralta SAVM27Schweiser RenekeCorine v d heevercoralta@vodamail.co.za,  

082-948-3338

Trans Griep Veiling (Angus)28TrompsburgMartiens le Rouxvicmiel@hotmail.com,    

082-772-9472

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

geld

Die NUWE Nasionale Minimumloontarief

Dom Boer se lag vir die dag: