in ,

Veilings- Augustus

sheep

This post is also available in: English

VEILING DATUMPLEKKONTAKPERSOONKONTAKBESONDERHEDE
RENZO BRAHMAN 21ste JAARLIKSE PRODUKSIEVEILING1Vryheid VeilingskraleLood van Rensburgrenzo@lantic.net,

083-459-3291

Dream World Beefmaster Veiling1ErmeloErhard Prinslooerhard@pwglaw.co.za,

082-780-0027

SAVM Nasionaal1BloemfonteinJan Vosloosamms@yebo.co.za,

082-556-9822

Beefmaster Alliance Veiling – Nigel – 34 ste Produksieveiling2DavelTony da Costatony@manjoh.co.za,

083-254-1847

Beefmaster Alliance Veiling – Nigel – 34 ste Produksieveiling2DavelGideon Britsgideon@beefmasteralliance.com,

082-457-2816

Martin Compion (Boerbok)2UpingtonMartin Compionwhite1@mweb.co.za
Alan Green Veiling (Brangus)2 Allan & Carol Greencarol@harmonyfarm.co.za,

082-802-7005

Huntervlei & Pothou Sussex2Viljoenskroon  huntersvlei.sussex@re.co.za; 

georgep@suidwes.co.za

Stormhoek (Dohne)2VredeFreddy Schmidtfreddy@schmidtboerdery.co.za,

082-852-7942

IPA Smit (Dormer)2EendekuilIsak Smitsorgvliet@patat.za.net,

082-523-9821

Neuman Bros (Drakensberger)4VredeRodney Neumanneumanbros@xsinet.co.za,

082-746-8142

Super Beef Beefmasters & Vova Genetics Production Sale3UnderbergC P Dwenbeef@superfarm.co.za,

082-652-1217

Noordkaap Boerbokklub3 Hennie Booysenhennie@booysen.bore.co.za
PF SCHEEPERS – ZINABOS BONSMARAS – Produksie3FouriesburgFourie Scheeperspfs@email-sa.co.za
Griffin/- Brownstone Bulveiling (Hereford)3   
Nasionale Veiling  Van Rooy3KurumanJohan Stdlerjohanstadlervanrooys@gmail.com, 060-507-0157
Hurwitz Production auction (Boran)4BethalSimeon Hurwitzfrans@bhfarming.co.za;  jarren@hurwitz.co.za; simeon@hurwitz.co.za,

 082-415-5448

Charles Jordan en JP Potgieter (Dormer)4   
Overvaal Klub Veiling (IDF)4 Gert vd Linde /Yvonnegert.van.der.linde@monsanto.com, 079-524-7954
Angus Elite Sale7Nottingham Road KZNColin Emanualserafin.sillero@hotmail.com;

082-574-9309

JJ FERREIRA – FERRERO BONSMARAS – Produksie7HarrismithKiewiet & Neluisferrerobonsmaras@gmail.com
Wisp-Will, DZ & Gaste Stoetveiling7   
Karoo Drakensberger Veiling7Middelburg KaapJohannes Retiefgordonsfontein@karoomail.co.za, 

082-385-1821

Ottershaw Beefmaster Veiling8TweespruitArthur Gilbertotfarms@ripplesoft.co.za, 082-578-0801
Petana Beefmaster Veiling8WolmaransstadPeet Koekemoerpetana@nwet.co.za;anelk@nwet. co.za, 082-773-7389
Atka (Dorper)8  roelie@drcavenant.co.za,

011-791-0051

Sandputs en Ronbell (Dorper)8  rounie@isat.co.za,

082-374-7973

Piketberg boere (SAVM)8PiketbergJan Vosloosamms@yebo.co.za,

082-556-9822

Algemene Jaarvergadering en Dinee (Meatmaster)8BloemfonteinSonja Wassermansonja@studbook.co.za,

 051-910-0900

Kandys Beefmaster Veiling9TheunissenJohan Prinslookandysbeefmasters@yahoo.co.za, 

 083-285-2432

Kandys Beefmaster Veiling9TheunissenWerner Harmsekandysbeefmasters@yahoo.co.za,

071-384-3631

Open Range Beefmaster Veiling – Devon9DelmasJan van Heerdenjanvanheerden@lantic.net, 

 082-772-2836

MIELIEBOERE BONSMARA GROEP – Produksie9ViljoenskroonLauwrence AllemLCA@allems.co.za;

Jgossayn@telkomsa.net;

hennie@paradigm-sa.co.za;

eduard@connect247.net

Brangus Nasionale Veiling9HarrismithJohn Rafferty 
Eeram Ramveiling (SAVM)9HarrismithJan Vosloosamms@yebo.co.za,

082-556-9822

Nasionale Veiling (Meatmaster)9BloemfonteinSonja Wassermansonja@studbook.co.za, 

 051-910-0900

Osterloh & Trollope Beefmaster Sale10KomgaE Osterlohost@telkomsa.net, 

 082-927-7886

Charolais Nasionale Veiling – KroonBoma10KroonstadFreddie Wasserfallotjiwa@vodamail.co.za, 

 082-556-4452

Nuwe Veilingkompleks (SAVM)10FrankfortJan Vosloosamms@yebo.co.za,

082-556-9822

Basson Broers (Dohne)10MorreesburgFC Besterxpboerdery@agrizone.co.za,

082-493-8383

Bester Broers (Dohne)10MorreesburgJandre Besterjandre@bestergroenewald.co.za,

082-784-7686

FC Bester (Dohne)10MorreesburgFC Besterxpboerdery@agrizone.co.za,

082-493-8383

Sussex Nasionale veiling16BloemfonteinSonja Wassermansonja@studbook.co.za, 

 051-910-0900

Dirk Steenkamp en Willem vd Bergh Veiling (Meatmaster)10UpingtonDirk Steenkampdirk@dirksteenkamp.co.za, 

 082-302-8507

Innibos Boerbokgroep11PolokwaneJoubert Fouriejoubert@limpopodairy.co.za
ALEXSWILL FARMS – Production (Bonsmara)11Zambia  
Johan Baranrd/Hugo Dormers11 Johan Baranrdjohanri@vodamail.co.za,

084-941-1129

Benchmark Beefmaster Sale – Coldstream Farm14SterkstroomJustin Strettonmark@fordproperties.co.za,

082-825-9458

Benchmark Beefmaster Sale – Coldstream Farm14SterkstroomMarius Corbettmgcorbett@nokwi.co.za,

083-566-7681

GAWIE JACOBS – GEEJEE BONSMARAS – Produksie14NigelGawie Jacobsggjacobs@telkomsa.net
Rotswand & Maratana Produksieveiling (SBA)14Kroonstad rotswand@mtnloaded.co.za;  maratanaa@iafrica.com
Angus Alliance Sale15BothavilleJM Steyncampherl@gmail.com; vansia@mics.co.za; phtredoux@mweb.co.za,

072-334-3990

Sarwipi Beefmaster Veiling15GreylingstadWillem Pietersesarwipi1@gmail.com,

082-880-7171

FRONTIER BONSMARA BREEDERS – Production15GrahamstownJustin Stirkstirk@itsnet.co.za
Merino Landskaap Nasionale Veiling15Bloemfontein admin@merinolandskaap.co.za
Moorreesburg boere Veiling (SAVM)15MorreesburgJan Vosloosamms@yebo.co.za,

082-556-9822

 Skousaal (SAVM)15WolmaransstadJan Vosloosamms@yebo.co.za,

082-556-9822

CCM Farms (Dohne)15SwartbergClark Rattraysrattray@futurenet.co.za, 

 072-1854571

Buffallo Valley (Drakensberger)15CarolinaJohn Roosbuffalovalley@skyafrica.co.za,

082-809-7941

BOS BLANCO BULVEILING, KROON BOMA (Alle ras)16KROONSTADBurnie en Dennis Staalkosike@bosblanco.co.za,

082-463-0358

Aucdeen Sale (Angus)16MOLTENO.Hannes Aucamphospadmin@molteno-sa.co.za,

082-772-5323

Bos Blanco Beefmaster Veiling16KroonstadDennis Staalchristiaan@bosblanco.co.za, dennis@bosblancho.co,

082-828-1082

Bos Blanco Beefmaster Veiling16KroonstadDanie Rohland082-828-6892
BONSMARA GENEPOEL – Produksie16Vryburg  
SUIDKAAP BONSMARA KLUB – Boeredag16Humansdorp osbosch@mtnloaded.co.za; ezel77@etime.co.za
Keeversfontein Veiling  (Brangus)16HarrismithMartin Campherkeeversfontein@gmail.com,

083-620-0050

Dorper Nasionale Veiling16Beaufort WesAttie Westraad049-842-4441
Nuwerust & Kasteel Witdorpers16  082-978-1223
Oos Vrysaat Simbras16Warden  
MACLEAR MULTI BREED – MOORE FARMING – Multi Breed – Maclear17MaclearDave Mooredavemooremondamin@gmail.com
Eastern Cape Bulls “On” Grass Sale (Beefmaster)17QueenstownL Macleanmac.fordyce@eci.co.za,

083-668-8952

HAYFIELD BONSMARA GROEP – FUZ & MPOLA – Produksie17VentersburgNeels & Martiensneelsdev@mtnloaded.co.za; 

aveling@telkomsa.net

Vastrap veiling (Boran)17 Quentin de Bruynquentin@ntelecom.co.za,

084-592-4245

Wes Kaap Dormer veiling17   
Senclomar veldramklub (SAVM)17Winburg  
Odensim & Lewenslus Simmentaler & Simbra Produksieveiling17  adriaan.o@absamail.co.za
Leeuwkop Dormers18ClocolanCobus Churchcobuschurch@nokwi.co.za,

082-499-5935

Bosveld klub- veiling (Dorper)18Polokwane 063-546-2005
Astro Sale21HendrinaAnton Pelserastro2@megaweb.co.za,

082-804-1796

Rockvalley Beefmaster Veiling21PotchefstroomMJV Lourensrockvalleybeef@gmail.com, 

 083-279-1206

Sandspruit en Amakosi Beefmaster Veiling21LadysmithCharles Campheransiac@gmail.com, 

 083-631-3790

Sandspruit en Amakosi Beefmaster Veiling21LadysmithGert Campher083-632-4392
Sandspruit en Amakosi Beefmaster Veiling21LadysmithMartie Camphermacampher@gmail.com,

083-631-3791

G C STANFORD (GRAEMAR) & TWK EG BULL SALE – Production21Cedarville  
Hart & Bailey Beefmaster Sale22KomgaGraham Hartamberdene4@gmail.com; 

grahamkhart@gmail.com,

083-659-8171

Hart & Bailey Beefmaster Sale22KomgaPat Baileydbailey@lantic.net,

 082-327-2486

W O Beefmaster Veiling22VredeFrans Odendaaljanine@zippnorth.co.za,

 072-214-6300

W O Beefmaster Veiling22VredeCloete Odendaal082-348-9555
Gordonia Klub Veiling (Boerbok)22UpingtonFreddie Stolper 
Noord Vrystaat klub (SAVM)22KroonstadNeline Pienaarbennieneline@eleo.co.za,

082-440-4492

Noordwes Simmentaler Bulveiling22Lichtenburg  
KRM and HBH (Tuli/Hereford)22KroonstadEd Clarked@hbhtuli.co.za;

rtclark@adept.co.za

KZN Club Sale (Angus)23Mooi RivierFriedel Keyserrosewo@mweb.co.za,

082-774-9901

Rosbeef Beefmaster Veiling  (Nico Badenhorst)23KimberleyNico Badenhorstdaleenbad@gmail.com,

 083-429-1181

MALUTI BONSMARA GROEP – Produksie23MarquardWillie Andersonwillieand@telkomsa.net
JAMICA BRAHMANE PRODUKSIEVEILING23VOLKSRUSTJames PrinslooJamica1@vodamail.co.za,

082-781-4135

Cattlemans Choice Auction (Brangus)23LichtenburgClive Gardnercga@lantic.net,

 082-829-7817

Atka (Dorper)23 Roelieroelie@drcavenant.co.za,  

011-791-0051

Top “B” (Dorper)23 Albiealbie@webmail.co.za,  

082-890-2029

Swartland Lenteveiling (Alle ras)23Moorreesburg  
Sky-Sim Simmentaler Stoetery Produksieveiling – Mike Dobrowsky23ElliotMicheal Dobrowskymdobrowsky@lantic.net,  

082-496-2942

Afrikaner Nasionale veiling24BloemfonteinLauren Tiessierafcattle@intekom.co.za,

 051-447-7405

Southern Natal BMA Sale – CCM Farm CC – Sale24SwartbergClark Rattrayclarkrattray@gmail.com;havenga. naomi@gmail.com,

072-185-4571

FRANKFORT BONSMARA GROEP – Produksie24Frankfort Sien Bonsmara ledelys Klubs
JG Stadler Van Rooys  produksie veiling24KurumanJohan Stdlerjohanstadlervanrooys@gmail.com, 060-507-0157
DICKE BRAHMAN – GENETICS BY DESIGN – 7TH ANNUAL PRODUCTION SALE28 Miles Dickemwdicke@mweb.co.za,

 084-589-3174

MIDDELVELD BULVEILING28Piet RetiefSonet Coetzeensaerm@vleissentraal.co.za,

 083-310-0036

Jersey SA Nasionale Vers & Bul Veiling28Bloemfontein info@jerseysa.co.za,  

051-430-8020

Wes Karoo (SAVM)28CalviniaJan Vosloosamms@yebo.co.za,

 082-556-9822

M van Rooyen (Dohne)28CalviniaMarcellene van Rooyenmvr@hantam.co.za,  

082-386-4048

Suidelike Hoëveld Klubveiling (Drakensberger)28VredeLouis Bothalouisbotha@zippnorth.co.za ,

 082-825-2431

Makojalo & Friends Sale (Angus)29PotchefstroomMari Delport Roets084-601-0263
Amberdene Beefmaster Bull Sale29KomgaPierre Hartamberdene4@gmail.com,  

083-652-5190

BOSHOFF BONSMARAS – Produksie29LeandraJan Bossoffjanboshoff@vodamail.co.za,

 082-388-0912

Alexandershoek (SAVM)29MoorreesburgJC Kotzejckotze@wcaccess.co.za,  

082-583-6627

Transveld Meatmaster Klub – Veiling29PretoriaRachel Foucherachelfouche@hotmail.co.za,  

084-240-5269

Waterkloof Rooi Angus & Merino30HeidelbergNico Uysnu@vodamail.co.za,  

082-577-2502

Oos Vrystaat Veldbulklub Veiling (Beefmaster)30VredeDirco Swartdirco.swart@fnb.co.za,

082-228-8625

BONRINO BOERDERY – Produksie30DewetsdorpHendrik Theronhendriktheron85@gmail.com;

bonrino@ntelecom.co.za

Wes Vrystaat Veldbul Veiling (Brangus)30   
Peet Cilliers, Mickey Phillips,Leroy Phillips en Nuwerust30UpingtonLeroy Phillipsleroy@phillipsdorpers.co.za; vanwyk88@hotmail.com,  

083-310-8284

Vat 5 Veiling (Dorper)30Pretoria 082-774-4984
Duo Simbra Veiling30ElliotEugene Maraisduosimbra@gmail.com,

 083-777-7091

LP Becker & Seuns Simbra Produksieveiling30WardenLeon Beckerleonbecker@vodamail.co.za,  

082-780-7814

Platrif Sussex Produksie veiling30UpingtonNollie Stofberg 
Vlensburg Simmentaler & Simbra Veiling, HM Viljoen30ParysHM Viljoendp@mahindravaal.co.za,

 082-655-4262

Sentraal Binnelandse Boerbokklub15-18Afri Dome ParysRianarcalitz@yahoo.co.za,  

083-462-3482

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

Voerinnamemetings van vleisbeeste

Kubota

Oakhurst se Kubotas kry werk met lekkerkry klaar