in ,

Mei Veilings

This post is also available in: English

VEILING NAAMDATUMPLEKKONTAKPERSOONKONTAKBESONDERHEDE
SKATKIS BONSMARAS – Produksie2VryburgChris Visserchris@crvisser.com,

082-410-6146

Bloemskou Angus Provinsiale Kampioenskap2BloemfonteinRC Malherbercm1@lantic.net,

084-851-8262

SERFIES BONSMARA STOET – Produksie2NewcastleSerfie Serfonteinansaserfontein@telkomsa.net,

082-808-2602

G N KRUGER – GERNO Bonsmara Produksie3RustenburgGert Krugergert@floramotors.co.za;

gernobonsmaras@gmail.com

Kalahari Karoo Meatmaster Produksieveiling3UpingtonJannie vd Westhuizenwaltie@mylink.co.za,

079-988-1963

EVENWYD BONSMARAS – Finale van Totale Uitverkoop4MemelPhillip Dreyerphilippusdreyer@gmail.com,

072-444-7135

Blema Ba Kan (Sussex)8KroonstadJunior Keyserjkeyser@koiduholdings.com,

083-387-6775

PAUL MARE & BENJAMIN BOSCH – LIMERICK & BENANSA Bonsmara– Produksie9ViljoenskroonPaul Marebbosch@btbits.co.za;pauljmare@telkomsa.net,

056-343-1397

KALAHARI BONSMARA KLUB – Produksie9KurumanLouis Myburghlouis@usentra.co.za,

082-783-5942

Three Jacks & a Jill 1ste Produskieveiling (Christiaan, Danie, Jaco, Daleen)10PotchefstroomDaleen v Zyl,Daniedaleen@dalvan.co.za; smaldeel@bothaville.co.za;

daniee@lantic.net, 082-652-3488

Bos Blanco – Sale of the Grey (Beefmaster)11Bela BelaDennis Staaldennis@bosblancho.co.za,

082-828-1082

Bos Blanco – Sale of the Grey (Beefmaster)11Bela BelaDanie Rohlandchristiaan@bosblanco.co.za,

082-828-6892

L E SCHULZE – BRONRICH BONSMARAS – Production11OrigstasdLes Schulzebronrich@polka.co.za, bronbeef@mweb.co.za, 082-495-3062
NOORDKAAP BONSMARA GROEP – Produksie11VryburgSien Bonsmara ledelys onder klubs
POGGENPOEL MOLOPO BONSMARAS – Produksie11Stellapogtaxidermy@webmail.co.za,

082-944-4561

SALE OF THE GREYS – BRAHMAN VROULIKE VEILING11Bela BelaBurnie Staalkosike@bosblanco.co.za,

082-463-0358

SALE OF THE GREYS – BRAHMAN VROULIKE VEILING11Bela BelaDanie/Dennisinfo@bosblanco.co.za,

082-463-0358

Mpumalanga Boranveiling12ErmeloBuks van den Bergbuksberg@yahoo.com;

buks@borans.co.za, 076-781-9404

J.P. DU PREEZ – LEONLIZA BONSMARAS – Produksie16SlurryJP Du Preezjpdupreez2@gmail.com,

082-315-3120

BADEVEEN TRUST – Produksie (Bonsmara)23DelareyvilleDirk Badenhorstdcp@lantic.net,

082-901-1700

Alpha & Omega (Tuli)23BurgersdorpAlwyn Marxessex@nokwi.co.za,

083-448-7870

Boesmanland Veldramveiling23Kenhardt Skougronde
Buffalo Valley Produksieveiling (Drakensberger)23CarolinaJohn Roosbuffalovalley@skyafrica.co.za,

082-809-7941 

Befonk Boerbokveiling (Barry & Lukas)25Pietersburg VeilingsentrumLukas Burgerbarry@xfuels.co.za;27828561458@vodamail.com, 072-623-9797 
SCHULTZ & XHARIEP BONSMARAS – Produksie25BloemfonteinPik Schultz & Dieter du Bruynpik001fs@gmail.com;dieter.debruin@astrazeneca.com, 082-554-7220
Atka (Dorper)25KimberleyRoelieroelie@drcavenant.co.za,

011-791-0051

Simlee Simmentaler & Simbra Veiling25ThabazibiCallie Leesimleesims@webmail.co.za,

083-417-8342

Noordwes Meatmasterveiling25KlerksdorpJannie v Deventerjannie@biandi-simbras.co.za,

084-510-6203

DOMAIN BONSMARA STOET – Produksie26ParysDe Waal Nigrinrdknigrini@mweb.co.za,

082-853-5388

Sale Of Stars (Dorper)26PretoriaQuintin Scorgieqsscorgie@gmail.com,

082-349-6429

Igwa Beefmaster Produksieveiling – van der Meulen Boerdery29ErmeloJannie v/d Meulenvandermeulenboerdery@gmail.com,

082-388-3529

Igwa Beefmaster Produksieveiling – van der Meulen Boerdery29ErmeloJohan v/d Meulen082-388-2130
LORIZA VEILING Zeerust (Brahman)31ZeerustLouis Meyerloriza@truenw.co.za,

082-925-3829

NAMPO 201816-18Bothaville

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

Agri SA loods Watersentrum

Dom Boer se lag vir die dag: