This post is also available in: English

Skakel ProAgri gerus op:

Redaksionele span

Annemarie Bremner – Groepredakteur & ProAgri SA

annemarie@proagri.co.za
082-320-3642

Du Preez de Villiers – ProAgri Zambië

dupreez@proagri.co.za
082-598-7329

Jaco Cilliers- ProAgri Botswana, Namibië, Zimbabwe

jaco@proagri.co.za
071-893-6477

Benine Ackermann- www.proagri.co.za

benine@proagri.co.za
073-105-6938

Nita Volmer-van Zyl – www.agri4all.com

nita@proagri.co.za
076-810-8225

Jacky Villet- Sosiale media

jacky@proagri.co.za
072-638-8588

Verspreiding

Nita Volmer-van Zyl – SA & ABC Audits

nita@proagri.co.za
076-810-8225

Janita du Plessis – ProAgri BNZ

janita@proagri.co.za
072-084-5155

Zainab Pandor – ProAgri Zambië

zainab@proagri.co.za
+260-97-7699786

Uitlegspan

Christiaan Joubert -Uitlegbestuurder

christiaan@proagri.co.za
072-419-3990

Esta van Niekerk

esta@proagri.co.za

Michelle Kruger

michelle@proagri.co.za

Bemarkingspan

Diane Grobler – Bemarkingsbestuurder

diane@proagri.co.za
085-555-6866

Rekeninge

Algemene Navrae

Besturende direkteur

George Grobler

george@proagri.co.za