This post is also available in: English

Skakel ProAgri gerus op:

Redaksionele span

Jaco Cilliers – Redakteur ProAgri SA, Zambië en BNZ

jaco@proagri.co.za
071-893-6477

Benine Ackermann – www.proagri.co.za

benine@proagri.co.za
073-105-6938

Bianca Henning- Verslaggewer

bianca@proagri.co.za
082 326 2572

Annemarie Bremner- Spesialisskrywer

annemarie@proagri.co.za
083-320-3642

Nita Volmer-van Zyl – www.agri4all.com

nita@proagri.co.za
076-810-8225

Jacky Villet- Sosiale media

jacky@proagri.co.za
072-638-8588

Verspreiding

Nita Volmer-van Zyl – SA & ABC Audits

nita@proagri.co.za
076-810-8225

Zainab Pandor – ProAgri Zambië

zainab@proagri.co.za
+260-97-7699786

Uitlegspan

Christiaan Joubert -Uitlegbestuurder

christiaan@proagri.co.za
072-419-3990

Michelle Kruger

michelle@proagri.co.za

Lizelle Erasmus

lizelle@proagri.co.za

Bemarkingspan

Diane Grobler – Bemarkingsbestuurder

diane@proagri.co.za
082-555-6866

Rekeninge

Algemene Navrae

Besturende direkteur

George Grobler

george@proagri.co.za