in ,

Veilings – November

This post is also available in: Afrikaans

VEILING NAAMDATUMPLEKKONTAKPERSOONKONTAKBESONDERHEDE
Ooskaap Boerbokklub1Somerset OosVaatjie Nellfjnell@r63.co.za; 042-243-2871/072-459-4059
Noordwes Simmentaler Veiling7Lichtenburg
KROON VEE 46 Year Celebration Sale7VryburgJan van Zyljan@kroonvee.com; 082-444-5222
Karoo Boerbokke (PW Botha)8JansevillePW Bothapwbotha@nashuaisp.co.za; 082-800-9310 
Almaija Sussex stoet9KlupmutsAlber Kotzealbertkotze@otterkuil.co.za; 083-270-2134
Bosveld Klubveiling (Dorper)9Polokwane Annetjie Van Wykannetjievw@lantic.net; 063-546-2005
SPANGENBERG DORPERS11KeimoesHilton SpangenbergHILTONSPAN@vodamail.co.za; 054-463-0031
Mahne & Mahne (Angus)14LichtenburgHendy Mahne076-309-9212
OPTIMUM BONSMARA14BrandfortBubu Arndt & Hans-Willi Wipplingerhanswil@vodamail.co.za; 082-458-8239
Bo-Karoo (Meatmaster)14HopetownHennie Koekemoerdrinkwater@interexcel.co.za; 082-468-6932
Bosveld Boerbokklub17Pretoria (Conrad veilingskompleks)Fourie Joubertjoubert@limpopodairy.co.za; 082-494-3532 
Dorper Heritage Veiling17TarkastadMickey Phillips en Nuwerustmickeyphillipsdorpers@gmail.com; 082-498-2884
Kaap Boran klub veiling17MosselbaaiChristo Craffordccrafford@telkomsa.net; 083-284-2592
TOP NORTH VEILING17Bela BelaAndrew Smithtrueblood@lantic.net; 082-411-6621
Sterkfontein Meatmasters Produksieveiling17ParysWillem vd Bergwnhb@shisas.com; 083-254-3144
BOSVELD BONSMARA KLUB20Bela BelaLukas Eksteenlukas@bufland.co.za; 073-177-9669
G7 BONSMARA GROEP – Produksie21VryburgSien Bonsmara ledelys onder klubs
LIMPOPO BONSMARA CLUB – Production28PolokwanePieter Mockfordpete@mockfordfarms.co.za;evs@lantic.net
Byrne Valley veilingErmeloBuks vd Bergbuksberg@yahoo.com; buks@borans.co.za; 076-781-9404

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

jimny

Nuwe Suzuki Jimny: Die legende nou nog beter

Klein kewer kan groot skade veroorsaak