Augustus kalenderdatums om te onthou

Skoue

SkouDatumPlekWebwerfKontakbesonderhede
ExtruAfrica1-4 Aug 2017The Roots, Potchefstroomwww.extruafrica.org.za018-285-2529
LUTZVILLE SKOU2-5 Aug 2017jeanettefox@gmail.com of

027-217-1774

WES-KAAPSE LANDBOU-VETERANE EXPO11-12 Aug 2017IN 2017 VIND DIE SKOU OP VILLIERSDORP PLAASsekr.wk@telkomsa.net of

073-391-8495

GEORGE LANDBOU

SKOU

24-26 Aug 2017www.georgelandbouskou.co.zainfo@georgelandbouskou.co.za of 044-873-4165
AgriWorks Expo Sunland Addo25-26 Aug 2017Sundays River Primary School. Sunland / Addohttp://agriworks.co.zainfo@agriworks.co.za of

021-854-4700

Mpumalanga Show31 Aug – 3 Sep 2017Mbombela Stadium in Nelspruit.www.mpumalangashow.comlindi.mpumalangashow@gmail.com of 079-623-0325

Veilings

RasVeilingnaamDatumPlekKontakper-soonKontakbesonderhedeAfslaer
Drakens-bergerKaroo Drakens-berger Klub01 Aug 2017M/Burg Oos Kaap
Dohne MerinoStormhoek01 Aug 2017MemelFreddy Schmidtfreddy@schmidtboerdery.co.za of 082-852-7942BKB
SAVMNasionaal02 Aug 2017BloemfonteinJan Vosloosamms@yebo.co.za of

082-556-9822

BKB
BrahmanRENZO BRAHMAN 20ste JAARLIKSE PRODUKSIE-VEILING02 Aug 2017VryheidLood van Rensburgrenzo@lantic.net of

083-459-3291

Dohne MerinoBasson Broers02 Aug 2017MalmesburyLammie Bassonm.joh.basson@gmail.com of 083-691-3223BKB
Drakensbergerneuman Bros03 Aug 2017VredeRodney Neumanneumanbros@xsinet.co.za of 082-746-8142
Dohne MerinoIPA Smit03 Aug 2017EendekuilIsak Smitsorgvliet@patat.za.net of

082-523-9821

BKB
SussexHuntersvlei en Pothou produksieveiling03 Aug 2017ViljoenskroonArno Cronjearno.cronje@re.co.za of

082-800-3266

Van RooyNasionale Veiling  Van Rooy04 Aug 2017KurumanAdri Standeradmin@vanrooysa.co.za.  Of 073-310-2225
BoranHurwitz Production auction05 Aug 2017DavelSimeon Hurwitzsimeon@hurwitz.co.za of

082-415-5448

AngusAngus Elite Sale08 Aug 2017Notthing-ham RoadColin Emanual082-574-9309
SAVMEeram Ramveiling09 Aug 2017HarrismithBKB
SAVMPiketberg boere09 Aug 2017PiketbergBKB
Dohne MerinoSuidplaas09 Aug 2017BredasdorpWynand du Toitwynand@whalemail.co.za of 082-550-1242CMW
Dohne MerinoFC Bester10 Aug 2017MoorreesburgFC Besterxpboerdery@agrizone.co.za of 082-493-8383BKB
Dohne MerinoBester Broers10 Aug 2017MoorreesburgJandre Besterjandre@bestergroenewald.co.za of 082-784-7686BKB
Van RooyJG Stadler Van Rooys10 Aug 2017UpingtonAdri Standerdjastadler@gmail.com of

073-310-2225

DrakensbergerBuffallo Valley15 Aug 2017CarolinaJohn Roosbuffalovalley@skyafrica.co.za of 082-809-7941
EG Bull Sale15 Aug 2017CedarvilleGraham Joynergraham@farmerslivestock.co.za of 082-329-0233FLSA
SAVMMoorreesburg boere16 Aug 2017MorreesburgBKB
SAVMWolmaransstad – Skousaal16 Aug 2017WolmaransstadJan Vosloosamms@yebo.co.za of

082-556-9822

BKB
AngusAngus Alliance Sale16 Aug 2017BothavilleJM Steynvansia@mics.co.za of

072-334-3990

AngusAucdeen Sale17 Aug 2017MoltenoHannes Aucamphospadmin@molteno-sa.co.za of 082-772-5323
BrahmanBOS BLANCO BULVEILING17 Aug 2017KroonstadBurnie Staalkosike@bosblanco.co.za of 082-463-0358
Dohne MerinoCCM Farms17 Aug 2017SwartbergClark Rattraysrattray@futurenet.co.za of

072-185-4571

Dohne Merino17 Aug 2017MalmesburyMJ Slabber PlaseBKB
SussexSussex Nasionale veiling17 Aug 2017BloemfonteinArno Cronjearno.cronje@re.co.za of

082-800-3266

GWK
AllerasBos Blanco Bull Sale17 Aug 2017Kroon BomaBurnie Staal082-463-0358SHM
SAVMSenclomar veldram-klub18 Aug 2017WinburgBKB
CharolaisCHAROLAIS NASIONALE VEILING18 Aug 2017KroonstadFREDDIE WASSERFALLotjiwa@vodamail.co.za of

082-556-4452

AK&S
BoranVastrap auction18 Aug 2017LadybrandtQuentin de Bruyn084-592-4245
Drakens-berger6 Plus Groep veiling19 Aug 2017BrandfortCarel Nelcarelnel02@telkomsa.net of 082-828-1984
AngusAstro Production Sale22 Aug 2017HendrinaAnton Pelserastro2@megaweb.co.za of

082-804-1796

CharolaisPRODUKSIE VEILING SUMADA22 Aug 2017SenekalDAMI STEMMETTdami@luidkeels.info of

083-264-1231

CharolaisFITZHENRY FARMING22 Aug 2017DE HOEK, INDWEMIKE FITZHENRYcsdevon@telkomsa.net of

082-375-1949

CharolaisTAUREAU BLANC CHAROLAIS22 Aug 2017VOLKSRUSTJOHAN LANDMANcecilel@volksrust.com of

083-655-7624

SussexStötterheim Sussex & Dormer22 Aug 2017INDWETrevor Stotterheimstotter@lantic.co.za of

082-446-5810

SAVMNoord Vrystaat klub23 Aug 2017Kroonstad
TuliKRM and HBH23 Aug 2017DordrechtRussell Clarkrtclark@adept.co.za of

087-550-1533

Drakens-bergerSuidelike Klub Veiling24 Aug 2017VredePiet De Villiersjkrag@webmail.co.za of

073-143-3985

SAVMSwartland Lenteveiling –24 Aug 2017MoorreesburgBKB
AngusKZN Club Sale24 Aug 2017MooirivierFriedel Keyser rosewo@mweb.co.za of

082-774-9901

BrahmanJAMICA BRAHMANE EN SIMBRAS24 Aug 2017VOLKSRUSTJames PrinslooJamica1@vodamail.co.za of 082-781-4135
SAVMWes Karoo29 Aug 2017CalviniaBKB
BrahmanDICKE BRAHMAN – GENETICS BY DESIGN29 Aug 2017Miles Dickemwdicke@mweb.co.za of

084-589-3174

Dohne MerinoM van Rooyen29 Aug 2017CalviniaMarcellene van Rooyenmvr@hantam.co.za of

082-386-4048

BKB
AllerasMiddelveld bulveiling29 Aug 2017ErmeloWessel Meyerermelo@vleissentraal.co.za of 082-800-4913
SAVMAlexandershoek30 Aug 2017MoorreesburgBKB
AngusWaterkloof Rooi Angus & Merino31 Aug 2017HeidelbergNico Uysnu@vodamail.co.za of

082-577-2502

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

brandstof

Brandstofprysstygings in Augustus verwag

beef cattle

How to handle your beef cattle