Latest stories

  • in

    Beefmaster Veilingskalender 2022

    DATUM VEILING PLEK KONTAKPERSOON KONTAKNR E-POS FEBRUARIE 2022 25/02/2022 Adolph Naude Makwassie Adolph Naude 083 655 1534 info@naudebeef.co.za APRIL 2022 13/04/2022 Van Dev & Janzel Beefmaster Veiling Lichtenburg Pieter van Deventer (018) 632 6061 pieterv@jonkerv.co.za Jan du Toit 083 627 4402 janzelbeefmaster@gmail.com 21/04/2022 Majesto Beefmaster  Koster / Derby Theo Coetzee 082 6008 374 voerkraal@truenw.co.za 27/04/2022 […] More

  • in

    Friesperd Veilingskalender 2022

    DATUM VEILING PLEK KONTAKPERSOON KONTAKNR E-POS 17/18/19 Feb  2022 Riversdal Streek skou         Riversdal Skougronde Sias Horn 0823372160 siashorn44@gmail.com 25/26 February 2022 Hopetown Streekskou       Hopetown Job Steenkamp 0828987726 hlrbotha@gmail.com 22/23/24 March 2022 Horse and Wine  Afri Dome Parys      Elize Prinsloo 0514100952 friesperd@studbook.co.za 31 March – 2 April 2022 Secunda Klub                        Secunda HLER […] More

  • in

    Simmentaler Veilingskalender 2022

    DATUM VEILING PLEK KONTAKPERSOON KONTAKNR E-POS 16-Feb-22 Malemba Produksie veiling Louwma Jacques Swart 0829440293 mooilaagte@megadial.com;morgenzon@vodamail.co.za; malembaboerdery@gmail.com 17-Feb-22 Nelberg Bdy Female Dispersal Sale Lichtenburg Jamie Berger 0844103703 nelbergbdy@gmail.com; jamie.d.berger@gmail.com 22-Apr-22 Simmentaler National Championship sale Lichtenburg Simmentaler Kantoor 051 446 0580 / 2 info@simmentaler.org 04-May-22 Autumn Simmentaler Auction Lichtenburg 05-May-22 Texas Beef Bull Sale Vryburg 10-May-22 Taaibosspruit […] More

  • in

    Simbra Veilingskalender 2022

    DATUM VEILING PLEK KONTAKPERSOON KONTAKNR E-POS Februarie 2022/02/02 Malema Training Day 2022/02/16 Malemba Simmentaler & Simbra Produksieveiling  Louwma Jacques Swart 0829440293 mooilaagte@megadial.com;morgenzon@vodamail.co.za; malembaboerdery@gmail.com 2022/02/19 Hoogland Studie Groep Jong Bul Skou (01/01/2020 – 31/12/2020) Ashtonville, Bethlehem Rick Dell  0844000570 r2ksimbra@gmail.com 2022/02/22 Central Select Summer Sale – NAMIBIA  Windhoek Anke (Agra)  264812889310 Maart 2022/03/03 CUT Simbra Course […] More

  • in

    Santa Gertrudis Veilingskalender 2022

    DATUM VEILING PLEK KONTAKPERSOON KONTAKNR E-POS 06-Apr-22 Locklore Aanteelveiling  Pamfontein-Schweizer Reneke Noordwes Koos Lock 0825789758 koos@locklore.co.za 16-Aug-22 Santarust veiling   Borneo, Delareyville Juan Freeman 0845494432 juan.freeman1@gmail.com 25-Aug-22 Louwrens & Williams veiling   Leeupan, Leandra Koos Louwrens, Amy Williams 082 555 5774;083 627 0978 mannat@mweb.co.za;williams@soft.co.za 30 Aug 22  3 in 1 Santa veiling  Regina, Kroonstad Herman Kleynhans 0824513800 […] More

  • Trending

    in

    SA Vleismerino Veilingskalender

    DATUM VEILING PLEK KONTAKPERSOON KONTAKNR E-POS 03 Februarie 2022 Reitz Fanie en Piet Strydom 823 331 570 08 Februarie 2022 Hugh Smith & F Vorster Veiling Cradock Skougronde Hugh Smith 0727298553 hugh.welgevonden@gmail.com 10 Februarie 2022 Greyling Farming Mutton Merino Production Sale Aliwal North Van Aardt Greyling  ;Faan Greyling   0827827674,076 111 9575 ricksu@nokwi.co.za 15 Februarie 2022 […] More

  • Trending

    in

    Hereford Veilingskalender 2022

    DATUM VEILING PLEK KONTAKPERSOON KONTAKNR E-POS 02 – 03 Feb 2022 Hereford Course Coligny Liezel Grobler 082 922 4616,051 448 7302/3 liezel@studbook.co.za;hereford@studbook.co.za 15-Feb-22 Council Meeting Bloemfontein Liezel Grobler 082 922 4616,051 448 7302/3 liezel@studbook.co.za;hereford@studbook.co.za 06-May-22 Nasionale Skou Veiling Bloemfontein  Carl Miles 0733305579 carl.miles@hotmail.com 07-Jun-22 PP Mong Trust Elgin Bertus Mong 0829470701 bertus@ppmong.co.za  03 Aug 2022 […] More

  • Trending

    in

    Bonsmara Veilingskalender 2022

    PLEK KONTAKPERSOON KONTAKBESONDERHEDE E-POS Rustenburg Me J Boon,A J Barwick 0825794464 judithb@discovery.co.za;abarwick@mweb.co.za Bela Bela Mnr G de Villilers 0799665277 zbrboerdery@gmail.com Bloemfontein Evelyn Strydom 0514486084 info@bonsmara.co.za Bloemfontein Evelyn Strydom 0514486084 info@bonsmara.co.za Vryburg Wessel v Wyk bogermie@proveld.co.za Fouriesburg Fourie Scheepers 0834694714 pfs@radien.co.za;zinabos@radien.co.za;flass@radien.co.za;meyerskop@radien.co.za;pfs@email-sa.co.za Hartebeesfontein Hendrik & Elmarie Beyers,Izelle Calitz 082 908 9507 beyersboerdery@lantic.net;calitz@lantic.net Kimberley Colleen en Johan Jacobs,Jannie Van […] More

  • Trending

    in

    Angus-veilingskalender

    Datum Veiling Plek Kontakpersoon Kontaknr E-pos 16-17 Feb 2022 Angus Kursus Hertzogville Danie Dames 0823069358 5-6 May 2022 National Championship Show Bloemfontein Basie Bezuidenhout 0823338903 basie@vredenheim.co.za 26-May-22 Pioniers Angus Veiling Melkbosstrand Seymour Currie 0833279186 jdfarms@mweb.co.za 02-Jun-22 Wes- en Suid-Kaap Veiling Moorreesburg Hoffie van Blerk 0834551151 hofmeyrvb@telkomsa.net;spansaam@gmail.com 09-Jun-22 Rheeboksplaat Veiling Ceres Gielie Geldenhuys 0824606327 merinogtg@breede.co.za 23-Jun-22 […] More

  • in

    SA Boerperd Veilingskalender 2022

    VEILING PLEK KONTAKPERSOON KONTAKNR E-POS WES-KAAP SA BOERPERD STREEKKAMPIOENSKAPPE Riversdal Skougronde Dr. Petro Grové 0825513221 petrogrove@mweb.co.za SENTRALE SA BOERPERD HINGSKEURING BETHLEHEM Skougronde Dr. Petro Grové 0825513221 petrogrove@mweb.co.za VRYSTAAT SA BOERPERD STEEKKAMPIOENSKAPPE Bloemfontein Skougronde Dr. Petro Grové 0825513221 petrogrove@mweb.co.za SA BOERPERD STêRHINGS-VEILING WhatsApp Veiling Dr. Petro Grové 0825513221 petrogrove@mweb.co.za SA BOERPERD NASIONALE KAMPIOENSKAPPE Parys Afridome Dr. […] More

  • in

    Nguni-veilingskalender 2022

    DATUM VEILING PLEK KONTAKPERSOON KONTAKNR E-POS 26-Feb-22 Northern Nguni Club Auction Bela Bela Andre Bothma 0824523865 andrebothma04@gmail.com;n.nguni.club@gmail.com 02-Apr-22 KZN Nguni Club Sale Mooi River saleyards Barry Cole 0826005628 plexilam@iuncapped.co.za 21-Apr-22 Hamman Ngunis Production Auction Ermelo Gerhard Hamman 0827874076 gerhard@hammanngunis.co.za 07-May-22 KZN Elite Nguni Sale Mooi River saleyards Barry Cole 0826005628 plexilam@iuncapped.co.za 22-Sep-22 Umsenge Nguni Auction […] More

  • in

    Dohne-Merino Veilingskalender 2022

    DATUM VEILING PLEK KONTAKPERSOON KONTAKNR E-POS 19-Jan-22 White Wools Dohnes Production Sale  Molteno Dries Pienaar 0833536408 dries@whitewools.co.za 20-Jan-22 Potberg Dohnes Bredasdorp Vlooi du Toit 0725961238 vlooi@whalemail.co.za 21-Jan-22 Olea Dohnes Barkly East Boet Steenkamp 0827800674 olea@vodamail.co.za 26-Jan-22 JL Trinity Wepener Jaco Burger 0725954066 marlizeburger21@gmail.com 26-Jan-22 Hencil Dohnes Barkly East Cecil v/d Merwe 0825601528 grootvlei@telkomsa.net 26-Jan-22 Suidplaas […] More

Load More
Congratulations. You've reached the end of the internet.